1 min.

Srpski teniser Novak Đoković dočekao je 423. sedmicu na vrhu ATP liste.

Danas nije objavljena nova ATP lista, jer je u toku masters u Madridu, pa je važeća lista od prošlog ponedjeljka.

Srpski teniser i dalje ima 9.990 poena, dok Italijan Janik Siner zaostaje za njim 1.330 poena.

Iako ne igra master u Madridu, Đoković je i dalje najbolji teniser na svijetu, a bodovna razlika bi mogla da se promijeni ukoliko Siner osvoji masterse u Madridu i Rimu.

Đoković je odlučio da ne igra u Madridu, ali će prema najavama igrati u glavnom gradu Italije od 8. do 19. maja.

SRNA

Povezani članci

Sjajni Nedović pokrenuo Zvezdu do druge pobjede nad Partizanom

U drugoj utakmici finalne serije ABA lige između Crvene zvezde i Partizana kao bolji izašli su crveno-bijeli – 80:73i sada su poveli sa 2:0 u seriji. Najzaslužniji za ovakav rezultat bio je Nemanja Nedović koji je u prvom poluvremenu utakmice ubacio čak 21 poen. Bila je to tijesna utakmica, neizvijesna, ali je Zvezda na vrijeme […]

Slavija u Loznici osvojila 66 medalja i četiri pehara (FOTO)

Borci Džiu Džicu kluba “Slavija” iz Istočnog Sarajeva osvojili su 66 medalja i četiri pehara na IV Međunarodnom turniru “Loznica open 2024”. Osvojili su 22 zlatne, 21 srebrenu i 23 bronzane medalje, a okitili su se i titulom prvoplasirane ekipe po broju zlatnih medalja.  U ekipnom plasmanu, bodujući i peta i sedma mjesta, ekipa Slavije […]