Sport

Turnir rekreativaca u stonom tenisu 29. septembra u Istočnom Novom Sarajevu

12 Septembar 2024
1 min.

Sportsko rekreativni centar “Slavija” organizuje turnir rekreativaca u stonom tenisu 29. septembra 2024. u 10.00 časova u sportskoj dvorani na Trgu Republike Srbije.

Turnir je rekreativnog i zabavnog karaktera, te je zabranjen nastup svim igračima koji su registrovani u bilo kojoj kategoriji u STS BiH.

Prijave na broj telefona 065/158-818 traju do 27. septembra 2024.

Žrijebanje grupa u subotu, 28. septembra 2024. u 18.00 časova.

Povezani članci

Sara i Aleksandar Lučić osvojili tri medalje na Svesrpskom kupu

Članovi sokolačkog Atletskog kluba “Glasinac” Sara i Aleksandar Lučić osvojili su tri medalje na četvrtom Svesrpskom kupu u Beogradu, rekli su Srni u ovom klubu. Sara i Aleksandar učestovali su na Kupu sa reprezentacijom Republike Srpske, a osvojili su jednu zlatnu i dvije bronzane medalje. Aleksandar je osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju u bacalju […]

Đoković i dalje četvrti teniser svijeta

Srpski teniser Novak Đoković zadržao je četvrto mjesto na najnovijoj ATP listi, koja je objavljena danas, dok je i dalje prvi Italijan Јanik Siner. Italijan na prvom mjestu ATP liste ima 11.180 bodova, Nijemac Aleksandar Zverev je drugi sa 7.075, dok je Španac Karlos Alkaraz i dalje treći sa 6.690 poena. Đoković je na četvrtoj […]