Sport

Srbija sa dva gola ispratila Švajcarsku iz Leskovca!

12 Oktobar 2024
1 min.

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Švajcarsku u Leskovcu, rezultatom 2-0- u trećem kolu Lige nacija.

Srbija je povela u finišu prvog poluvremena, autogolom Nika Elvedija, dok je na dva nula u 62. minuti utakmice povećao Aleksandar Mitrović.

Golman Srbije Predrag Rajković odbranio je penal u 72. minutu švajcarskom fudbaleru Brilu Embolou.

Za selekciju Srbije na večerašnjoj utakmici debitovao je Andrija Maksimović, koji je u 74. minutu zamjenio Mitrovića.

Fudbaleri Srbije se nalaze na trećem mjestu na tabeli sa četiri boda, dok je Švajcarska posljednja bez bodova.

Srbija će za tri dana gostovati Španiji u Kordobi, dok će Švajcarska dočekati Dansku.